Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea jobului:

Minim 1 an experienta anterioara.

Asigura suport administrativ pentru toate departamentele firmei.

Redacteaza materiale diverse (prezentari, adrese, documente etc.).

Centralizeaza necesarul periodic de consumabile si se ingrijeste de aprovizionarea lor.

Se subordoneaza si raporteaza Directorului General.

Indosariaza si organizeaza documentele cu care opereaza.

Gestioneaza pachetelor de trimis / primit prin curier.

Gestionarea apelurilor telefonice si a email-urilor.

Tine evidenta platilor clientilor si tine legatura cu persoanele responsabile cu aceste plati.

Intocmeste dispozitiile de plata si incasare, tine evidenta avansurilor spre decontare.

Program fix 8-17 de luni pana vineri.

Candidatul ideal:

Studii superioare, in curs sau finalizate, de preferat cu profil economic.

Exprimare corecta in limba romana, scris si vorbit.

Cunostinte bune de MS Office (Excel, Word).

Abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

Spirit de initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor in termenele fixate.

Punctualitate, disciplina, atentie distributiva, spirit de observatie si o buna memorie.

Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor, documentelor si spatiului de lucru.

Descrierea companiei:

Companie cu capital romanesc, cu o experienta de 18 ani in domeniul executiei de mobilier si al amenajarilor de interior.

Beneficii:

Transport asigurat, bonuri de masa, tichete cadou, fara ore suplimentare, posibilitati de promovare, colectiv tanar, atmosfera placuta de lucru, indrumare si coordonare permanenta.

  • Interviu online
  • Activitatea firmei se desfasoara in Comuna 1 Decembrie, Ilfov. Reprezinta acest lucru un dezavantaj?
  • Care este salariul net dorit?