Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Trimite candidatura ta la adresa: resurseumane *at* blitz - imobiliare .ro

Candidatul ideal:

- Persoană pozitivă, dinamică, cu un simţ al responsabilităţii crescut;
- O capacitate mare de adaptare la cerinţe noi şi învăţare;
- Abilităţi excelente de comunicare, prioritizare şi organizare;
- Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
- Experienţă în ofertare şi client service;
- Carismă şi prezenţă agreabilă;
- Cunoaşterea limbii engleze la un nivel avansat sau a altor limbi de circulaţie internaţională constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

- Menţinerea legăturii cu clienţii, partenerii firmei;
- Întocmirea de rapoarte specifice, prezentări şi oferte;
- Asigurarea protocolului şi confidenţialitatea informaţiilor din cadrul companiei;
- Preluarea, înregistrarea şi distribuirea la compartimentele implicate;
- Îndosarierea şi arhivarea corespondenţei şi a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor sau a celorlalţi angajaţi.

Ofertă:

- Salariu motivant;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără şi dinamică;
- Mediu de lucru motivant;
- Oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională;

 - Pachete de beneficii pentru angajati sanatosi, fericiti si fideli;
- Mediu de lucru placut, fara custi specifice multinationalelor :)

Descrierea companiei

O Echipa in adevaratul sens al cuvantului, cu oameni ce impartasesc aceleasi valori morale si profesionale, care a reusit sa coloreze Clujul imobiliar in Verde Blitz si sa determine mediul de afaceri din acest sector sa creada in relatii de castig-castig!

Astfel, ca o recunoastere a acestor merite, Clubul Profesionistilor in Imobiliare si -cel mai important portal de imobiliare din Romania, au acordat companiei Blitz titlurile de Cel mai puternic brand si Cea mai mare companie imobiliara din Cluj!

Impreuna suntem Blitz Imobiliare!

Credem in relatii de castig-castig!

hastag: relatii clienti, reprezentant, client care, asistent manager, secretariat, asistent vanzari, customer support, office assistant, specialist informatii clienti, responsabil relatii clienti, back office consultant