Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

logo romastru

Cerinte:

Experienta minim 1 an pe o pozitie similara;
Studii superioare; preferabil- in domeniul Financiar;
Cunostinte de limba Engleza –nivel mediu-conversational;
Atentie la detalii, organizare, capacitate de a respecta termene limita, capacitate de adaptare;
Abilitati de comunicare si relationare;
Persoana discreta,  perseverenta, orientata catre rezultate;
Cunostinte MS Office.

Descrierea jobului:

Elaborare, redactare si indosariere documente, prezentari, rapoarte, la cererea superiorului direct;
Realizare traduceri;
Arhivare si actualizare documente;
Asigurarea unei bune desfasurari a activitatii administrative din cadrul departamentului;
Mentine legatura cu avocatii pentru diverse solicitari;
Coordonarea evenimentelor specifice din cadrul departamentelor aflate in subordinea Directorului Financiar;
Suport in activitatea de redactare / verificare contracte;
Redactarea minutei intalniriilor, la solicitarea superiorului direct.

  • Interviu online
  • Care sunt expectantele dvs. salariale?