Asistent manager Bihor proiect Autostrada

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Asistent manager pentru proiect Autostrada

Cerinte:

Absolvent/a de studii superioare finalizate

Experienta anterioara intr-o pozitie similara (minim 1-3 ani)

Notiuni avansate de utilizare calculator: Microsoft Office

Experienta relevanta in realizarea de sarcini administrative si de secretariat (arhivare documente, organizare evenimente etc.)

Abilitati de comunicare si abilitati interpersonale excelente

Persoană dinamică, eficienta, care respecta termenele limita

Abilitati de comunicare (scrisa si orala)
Cunostinte de limba engleza

Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

Responsabilitati:

Asistentul de proiect asistă și oferă suport administrativ echipei de proiect, coordoneaza fluxul documentelor (primirea, înregistrarea și arhivarea).
Asigură serviciile de tehnoredactare și protocol

Gestionarea tuturor apelurilor telefonice primite, a mesajelor de fax primite si trimise, a e-mailurilor;

Primirea corespondentei de birou, sortarea si distribuirea acesteia;
Abilitati de comunicare, persoana extreme de organizata si meticuloasa, dedicata muncii
Oferă asistență în pregătirea deplasărilor, întalnirilor și organizarea de evenimente.

Beneficii:

Salariu motivant

Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;

Oportunitati de formare si specializare profesionala

Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică

Oportunitatea contributiei in proiecte de avergura in judetul Bihor.