Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț

Cautăm Asistent manager proiect pentru biroul din Piatra Neamt. Dacă eşti o persoană atenta la detalii, axata pe dezvoltare profesionala si personala continua, pui pasiune in ceea ce faci si esti adeptul muncii in echipa, te invitam sa te alaturi echipei noastre!

Candidatul ideal:
Studii superioare sau student
Experienta de minim 1 an pe un post similar – constituie un avantaj
Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point, etc.);
Cunostinte avansate de limba engleza – constituie un avantaj;
Permis de conducere categoria B – constituie un avantaj;
Excelente abilitati de exprimare verbala si in scris;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Excelente abilităţi de analiză şi sinteză a datelor şi informaţiiilor;
Capacitate de a identifica soluţii;
Orientare spre calitate şi atentie la detalii;
Abilitati de organizare si planificare

Descrierea jobului:

Participarea la implementarea/elaborarea proiectelor cu finanțare nerambursabilă;
Conceperea, tehnoredactarea de documente şi rapoarte;
Gestionarea eficienta a activităţii de corespondenţă;
Înregistrarea, stocarea şi clasificarea informaţiilor;
Organizare evenimente nationale si internationale
Cercetare, documentare, colectare si sintetizare informatii cu privire la diverse tematici;
Elaborare anunturi, comunicate de presa si alte documente.
Inregistrare documente financiar-contabile

Descriere companiei:

Mediu de lucru prietenos
Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
Oportunitati pentru dezvoltare profesionala si evolutie in cadrul organizatiei.