Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Descrierea postului:

-Responsabilitati
-redactarea corespondentei in limba engleza catre partenerii firmei
-intocmire diferite rapoarte si documente in functie de solicitari
-inregistrarea, scanarea, indosarierea si arhivarea documentelor, corespondentei si a mesajelor primite
-contabilitate primara
-actualizarea si intretinerea bazei de date de clienti
-coordonarea activiatilor logistice
-activitati de marketing, vanzari intern si extern, participa in mod activ la promovarea serviciilor si produselor firmei

Cerinte
-studii superioare
-excelente abilitati de comunicare (scris, vorbit)
-cunostinte foarte bune de limba engleza
-cunoasterea programelor din pachetul MS Office (Word, Excel, Power Point)
-responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate
-capacitate de adaptare si invatare rapida
-atentie la detalii recrutariatlamservdotro

Beneficii Oferite
- Training gratuit şi de cea mai înaltă calitate, precum şi susţinere constantă în munca depusă
- Un job dinamic şi creativ
- Educatie la un standard international
- Program de lucru flexibil
- Plăcerea de a lucra cu produse de cea mai înaltă calitate

produse de cea mai înaltă calitate

Descrierea firmei
consultanta comerciala

Programe permanente de dezvoltare si de crestere profesionala si personala.
Mediu de excelenta, bazat pe incredere si sprijin reciproc.
FIIND O ACTIVITATE PART-TIME, PUTETI DEZVOLTA LA INCEPUT IN PARALEL CU ACTIVITATEA DE BAZA.