Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea postului:
Pe baza cunoasterii produselor si pietei specifice in cursul perioadei de initiere si proba, titularul postului va mentine si dezvolta relatiile cu furnizorii si cu clientii existenti ai companiei si va acorda managementului suportul necesar dezvoltarii de noi relatii cu potentiali furnizori si clienti.
Titularul postului va avea sarcini de derulare a contractelor, preluare si verificare a comenzilor, urmarirea efectuarii livrarilor,a incasarilor, operatiuni in care i se solicita:
- sa tina legatura cu furnizorii externi si cu clientii interni pentru realizarea in cele mai bune conditii a operatiunilor precontractuale;
- sa urmareasca in permanenta, cu maxima operativitate rezolvarea problemelor ivite pe parcursul desfasurarii contractelor;
- sa raporteze directorului toate situatiile in legatura cu care acesta trebuie sa fie informat pentru derularea in bune conditii a contractelor sau conventiilor cu clientii si furnizorii;
-sa studieze, sa evalueze piata specifica si sa redacteze trimestrial rapoarte de piata necesare fundamentarii afacerilor.

Cerinte:

-Studii superioare absolvite cu diploma de licenta, preferabil in domeniul economic sau tehnic; se admit si studenti an terminal in regim entry level.

-Limba engleza fluent, scris si vorbit;
-Permis auto categoria B, cu experienta de conducere auto in Bucuresti si in tara;
-Cunostinte solide si experienta in operarea PC (Word, Excel, Power Point);
-Minim un an experienta in munca;
-Abilitati de comunicare interpersonala si de negociere;
-Capacitatea de a gestiona mai multe activitati, a le planifica si organiza eficient, rabdare si rezistenta la munca in conditii de stres;
-Flexibilitate si eficienta intelectuala in sensul existentei deschiderii pentru acumularea si gestionarea de noi informatii;
-Responsabilitate, disponibilitate si loialitate;
-Atentie la detalii;
-Spirit proactiv, gandire si actiune anticipativa si preventiva;
- Professional look.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant pe masura performantei;
- Mediu de lucru propice dezvoltarii profesionale;

- Logistica adecvata bunei desfasurari a activitatii.

- Locatie centrala a sediului companiei

Candidaturile in format electronic,cu fotografie prin email.

Vor fi contactati numai candidatii care indeplinesc criteriile pe care le are in vedere compania pentru acest post. Procesul de selectie va cuprinde evaluare profesionala, testare psihologica si  preluare de referinte de la locurile de munca anterioare.