Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 800 €

 Asistent Manager - cu experienta similara in firma de constructii.

Responsabilitati:

  • Intocmire drafturi contracte (contracte prestari servicii, contracte subantrepriza);
  • Verificare oferte, preturi.
  • Urmarirea contractelor;
  • Intocmire diferite situatii si necesare (pontaje, evidenta subcontractori, situatii financiare - (venit/cost, incasari, plati), necesar rechizite, necesar materiale);
  • Intocmire procese verbale, intocmire borderouri pentru diferite documente/planuri;
  • Intocmire diferite documente conform procedurii interne de managementul proiectelor (fisa atribuire proiect, manual proiect, fisa incheiere proiect, etc);
  • Intocmire rapoarte stadiu proiect;
  • Intocmire si actualizare pentru situatii din teren;
  • Verificare - impreuna cu seful de santier - a situatiilor de lucrari primite de la subcontractori;
  • Intocmire situatii de lucrari pe baza masuratorilor efectuate de seful de santier/inginer de specialitate;
  • Raportari -privind productia- catre departamentul tehnic, analiza si urmarire postcalcul;
  • Gestiune (evidenta materiale, NIR-uri, fise materiale, bonuri consum);
  • Corespondenta (mailuri, comunicari, adrese);
  • Participarea la sedintele interne sau externe, intocmirea si distribuirea listelor TO DO, respectiv a minutelor, precum si urmarirea indeplinirii sarcinilor/angajamentelor din documentele respective.

Cerinte:

  • Absolventa a invatamantului superior, profil tehnic;
  • Experienta pe un post similar intr-o firma de constructii de minim 4 ani;
  • Buna cunoscatoare a sistemului de operare AutoCAD, MS OFFICE;
  • Capacitatea de citire a unei planse
  • Abilitate de lucru cu unitatile de masura
  • atentie la detalii
  • Capacitatea de a lucra cu termen limita
  • Seriozitate punctuala, cu simt de raspundere.