Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sfântu Gheorghe

Se recruteaza si din

București

RESPONSABILITATI
Orientare catre cerintele Managerului companiei:

-Documenteaza temele cerute de catre Manager;
-Elaboreaza si intocmeste rapoarte sau prezentări;
-Pune in aplicare orice alta atributie trasata de Manager si informeaza asupra stadiului indeplinirii acesteia in timp util;
-La solicitare, pregateste calatoriile de afaceri, achizitioneaza bilete, rezerva cazarea;
-Preia si transmite corespondenta si mesajele din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati si redacteaza corespondenta catre acestia;
-Promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
-Organizeaza si coordoneaza întâlniri şi şedinţe prin asigurarea protocolului;
-Mentine comunicarea cu partenerii externi;
-Alte activitati administrative.

ABILITATI
•Dorinta de a invata, dinamismul si puterea de adaptabillitate
•Competente de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti;
•Competente de comunicare scrisa si aplecare spre detaliu;
•Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;
•Atitudine pozitiva si proactiva;
•Abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
•Multitasking, Independenţa, inteligenţa, solicitudinea , responsabilitatea si flexibilitatea;
•Rezistenţa la stres, buna planificare si organizare, atentie distributiva;
•Disponibilitatea la un program prelungit;
•Cunostinte bune de operare PC ;
•Persoana ambitioasa, profesionala, hotarata, comunicativa, punctuala, organizata, disciplinata, loiala, perseverenta si discreta;
•Prezenta agreabila, comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete).

Experienta in domeniu nu este obligatorie!
Primele 6 luni constituie un stagiu de pregatire, o perioada de invatare si formare a calitatilor necesare. Daca acestea sunt insusite, se ofera posibilitatea de semnare a contractului pe perioada nedeterminata. Loc de munca dinamic, pachet salarial motivant si oportunitati de calatorie in tara si in strainatate.