Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Gheorghe Țițeica, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Candidatul ideal:

- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- Operare pe calculator: Microsoft Office –Excel si Word – nivel avansat ( acest aspect va fi testat in cadrul interviului);
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii
- Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida;
- Limbaj elevat si decent;
- Abilitati de comunicare si lucru în echipa, rezistenta la stres;

Descrierea jobului:

  • Realizarea/redactarea de proiecte, la indicatiile managementului;
  • Realizarea de rapoarte şi diverse prezentări în Excel si PowerPoint, Contracte, baze de date, grile comisionare;
  • Coordonarea activitatii secretariatului general
  • Evidenta de gestiune: intocmire note de intrare receptie, verificare si introducere bonuri de consum;
  • Emitere de facturi catre clientii firmei;
  • Inregistrarea facturilor de la furnizori in programul contabil;
  • Intocmirea, verificarea si reconcilierea corecta / completa / la termenele stabilite a rapoartelor si situatiilor care se refera informatii financiar-contabile de gestiune;
  • Inregistreaza in contabilitate documentele de evidenta contabila primara, conform legislatiei in vigoare;
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii societatii: confirmari de solduri, punctaje, compensari etc.

PACHET SALARIAL/BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv
- Telefon de serviciu
- Mediu de lucru placut