Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Suntem in cautarea unei persoane de incredere, avand puncte forte integritatea si buna organizare a propriilor activitati/sarcini, pentru a ocupa pozitia de ASISTENT MANAGER ADMINISTRATIV.

 RESPONSABILITATI:
Gestionarea parcului auto
Administrare immobile
Administrarea utilitatilor
Urmarirea si controlul situatiei mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar.

CERINTE:
Studii superioare
Experienta minim 1 an pe o pozitie similara
Abilitati de comunicare, capacitate de planificare
Cunoasterea pachetului MS Office (in special Excel)
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
Permis de conducere

BENEFICII:
Posibilitatea de a lucra într-o companie de talie naţională, stabilă, deschisă spre noi provocări.
Climat de lucru motivant către atingerea de rezultate excepţionale, cu posibilităţi reale de dezvoltare profesională;
Salariu motivant, prime de sărbători, tichete de masă;

Te primim cu mare drag, in echipa Vitacom!