Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Pregatirea si experienta necesara:
Cel mai important aspect este dorinta de dezvoltare. Avem nevoie de o persoana care isi doreste de la viata mai mult decat are acum si este dispusa sa munceasca pentru asta.

Studii superioare finalizate sau in curs reprezinta un avantaj.

Studiile juridice reprezinta un avantaj.

Aptitudini Necesare:
- Inteligenta (gandire logica, memorie);
- Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor
- Atentie la detalii
- Cunostinte de operare pe calculator :
Cunoştinţe bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare – PowerPoint)

- Cunoasterea de limbi straine prezinta avantaj.
- Permis de conducere prezinta avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- preia, inregistreaza, distribuie la compartimentele implicate corespondenta
- indosariaza si arhiveaza corespondenta primita din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigura transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizeaza baza de date documente
- elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management
- procura rechizite si consumabile de birou si alte materiale necesare functionarii biroului
- convoacă participantii la sedintele firmei
- participa la sedintele de lucru si redacteaza minuta intalnirilor
- participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei

Beneficii si avantaje:
- Colectiv tanar si dinamic
- Program flexibil
- Salariu motivant si bonusuri interesante
- Posibilitatea de avansare

Descrierea companiei

Suntem o companie la inceput de drum, care isi propune sa faca lucrurile altfel.

Atentia noastra este indreptata in cea mai mare masura spre a oferii clientilor nostri consultanta imobiliara si nu doar intermediere.

Ne propunem ca toti clientii care vor beneficia de serviciile noastre sa ne recomande ca o companie de profesionisti care isi fac treaba corect, la timp si organizat.