Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Dunapack Rambox, parte a diviziei Packaging a Grupului Prinzhorn, este prezentă de peste 20 de ani în Sfântu Gheorghe. Unul dintre cei mai mari producători de carton ondulat din România, Dunapack Rambox păstrează valorile sustenabilității și orientării către client ca centrale în cultura sa prin echipa de specialiști care creionează viitorul pieței de profil.

Responsabilitati:

Suport Directori, Activitati Marketing, Activitati organizatorice, Suport Departament Resurse Umane:

Suport Directori (Director General, Director Vanzari, Director Operatiuni, Director Financiar)

·fera suport pentru organizarea activitatilor directorilor

·Gestioneaza contractele (comerciale, de servicii etc)

·Elaboreaza materialele si rapoartele necesare pentru transmiterea unor situatii (materiale pentru sedinte, rapoarte specific anumitor departamente, situatii ce se transmit catre Prinzhorn Group etc)

Activitati Marketing

·Contribuie la indeplinirea strategiei de marketing prin respectarea Manualului de Marketing la nivel de Prinzhorn Group

·Efectueaza diferite sondaje de opinie in randul clientilor si in urma analizei rezultatelor obtinute face propuneri in vederea imbunatatirii activitatii si pentru cresterea satisfactiei clientilor

·Asigura aprovizionarea cu materiale de reclama, sprijinind activitatea de promovare a companiei

Urmareste cresterea eficientei publicitatii prin indentificarea furnizorilor si selectionarea canalelor mass-media cele mai potrivite

Activitati organizatorice,

·Asigura protocolul pentru musafirii companiei prin pregatirea salilor de sedinte si aprovizionarea cu materiale si bunuri necesare

·rganizeaza deplasarile efectuate de colegi: achizitionare bilete de calatorie, rezervare cazare etc

Suport Departament Resurse Umane

·Elaboreaza / proceseaza pontajul in programul Zucchetti si verifica datele conform documentelor anexe (fise de pontare, cereri de concediu, concedii medicale, bilete de voie, delegatii). Elaboreaza cu ajutorul sistemului de pontaj diverse rapoarte.

·Elibereaza cardurile de acces si introduce in sistemul de pontaj noii angajati.

·fera suport departamentului HR pentru organizarea de evenimente ale companiei.

Profilul candidatului:

Studii superioare;

Avantaje:

Utilizare Microsoft Office, nivel avansat

Cunoașterea Limbii Engleze la nivel mediu

Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara,

Curs Inspector Resurse Umane