Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

-Studii superioare
-Experienta pe un post similar minim 2 ani
-Ambitios
-Persoana cu initiativa

Descrierea jobului

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- actualizarea bazei de date documente
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

-Pachet salarial motivant

Descrierea companiei

Tubal Metalica este o societate comerciala cu capital integral romanesc, avand ca activitate principala "fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice". Este cunoscuta ca producator de:

Cazane de apa calda si abur Echipamente ce intra in componenta centralelor termice Rezervoare ecologice Sere legumicole Depozite frigorifice pentru agricultura Incarcatoare navale Silozuri Diferite confectii metalice Constructii navale si industriale