Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul farmaceutic:Asistent manager.

Responsabilitati:

• Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat pentru directorul executiv;
• Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in același timp;
• Pregatirea de rapoarte si analize;
• Preluarea, inregistrarea, distribuirea, indosarierea si arhivarea corespondenței si a mesajelor;
• Mentinerea relatiei cu furnizorii si beneficiarii aflati in directa legatura cu directorul executiv;
• Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;

Candidatul ideal:

• Experienta in domeniul administrativ;
• Cunostinte de limba engleza ;
• Foarte buna stapanire a pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
• Foarte bune abilitati de comunicare;
• Persoana organizata si ordonata;
• Permis categ. B;

Oferim:

• Pachet salarial motivant;
• Conditii de munca intr-un climat profesional;
• Posibilitati de avansare.