Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bolintin-Deal

Responsabilitati:

·       asistentă către Managementul în întocmirea agendei de lucru şi coordonare interna

·       activitate de secretariat

·       preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati

·       pastrează legatura cu furnizorii şi partenerii interni sau externi

·       pregatirea documentelor pentru achizitiile, livrarile intracomunitare si extracomunitare

·       identificarea posibililor furnizori de produse din Romania si din strainatate

·       redactare si traducere documente

·       activităţi administrative şi de protocol

·       elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management

·       asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Cerinte

·       cunoştinţe foarte bune de limba engleza

·       bună capacitate de adaptare şi organizare, flexibilitate

·       cunoaşterea limbilor italiană si germana la nivel conversaţional constituie un avantaj

·       permis de conducere cat B

·       capacitate de a respecta termene limită

·       atenţie către detalii

·       responsabilitate, ordine, corectitudine şi seriozitate

·       cunoştinţe operare PC (Windows, Office Excel si Word, Internet, email)

Beneficii Oferite

·       pachet salarial corespunzător

·       condiţii moderne de lucru

Postul este pentru punctul de lucru din Bolintin Deal , Judetul Giurgiu

Postul este disponibil pentru o  perioada determinata de timp