Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

·asistentă către Managementul în întocmirea agendei de lucru şi coordonare interna

·activitate de secretariat

·reluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati

·astrează legatura cu furnizorii şi partenerii interni sau externi

·regatirea documentelor pentru achizitiile, livrarile intracomunitare si extracomunitare

·identificarea posibililor furnizori de produse din Romania si din strainatate

·redactare si traducere documente

·activităţi administrative şi de protocol

·elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management

·asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Cerinte

·cunoştinţe foarte bune de limba engleza

·ună capacitate de adaptare şi organizare, flexibilitate

·cunoaşterea limbilor italiană si germana la nivel conversaţional constituie un avantaj

·ermis de conducere cat B

·capacitate de a respecta termene limită

·atenţie către detalii

·responsabilitate, ordine, corectitudine şi seriozitate

·cunoştinţe operare PC (Windows, Office Excel si Word, Internet, email)

Beneficii Oferite

·achet salarial corespunzător

·condiţii moderne de lucru

Postul este pentru punctul de lucru din Bolintin Deal , Judetul Giurgiu

Postul este disponibil pentruerioada determinata de timp