Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Reghin, Târnăveni

Compania noastra, producatoare de uniforme medicale cauta o persoana noua in echipa, pentru pozitia de secretara

Iata care sunt responsabilitatile tale:

  • Gestionarea comenzilor cu valoare mare
  • Promovarea paginii Facebook si Instagram
  • Raspundere cerintelor venite prin intermediul retelelor sociale
  • Creare/Editare imagini
  • Cautarea si contactarea potentialilor clienti
  • Comunicare cu clientii existenti
  • Supraveghere site - posibile erori aparute, cu raportare catre departamentul tehnic

Care sunt cerintele pe care vrem sa le indeplinesti:

  • Experienta in domeniu constituie avantaj
  • Cunostiinte de operare a calculatorului
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office
  • Sa ai un limbaj adecvat si corect in apelurile telefonice si in corespondenta electronica
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Cunostiinte minime de editare poze - Photoshop
  • Disponibilitate la program prelungit

Ce iti oferim?

Un salariu care sa te motiveze, un mediu placut de munca

Daca te consideri o persoana dornica de invatare, te asteptam sa faci parte din echipa noastra