Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

- Bune cunostinte de operare PC si MS Office (Word, Excel, Power Point) nivel avansat;
- Capacitatea de asimilare a informatiilor noi si de implementare a acestora in activitatea zilnica;
- Spirit organizatoric;
- Atitudine proactiva, dinamica;
- Abilitati foarte bune de comunicare, inter-relationare;
- Persoana energica, cu initiativa si orientata catre rezultate.

Descrierea jobului:

- Culegerea, analiza si sinteza diverselor informatii necesare desfasurarii activitatii zilnice;
- Pregatirea si administrarea documentelor (contracte, documentatii, rapoarte etc.);
- Asigurarea suportului logistic/administrativ al companiei;
- Elaborarea si redactarea diverselor acte solicitate de catre management;
- Desfasurarea unor activitati din domeniul pentru personalul din subordine.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale si a unei cariere in domeniul auto.

Descrierea companiei:

MERIDIAN este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault.
Pentru a fi cat mai aproape de clientii sai, MERIDIAN pune la dispozitie o variata gama de servicii la cele mai inalte standarde de calitate, prin cele trei locatii ale sale din Bucuresti - Berceni, Militari si Pipera.
Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

Te aşteptăm alături de noi!