Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati

- Organizarea si realizarea activitatilor administrative si de secretariat

- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice si a mail-urilor

- Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, a corespondentei si mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati

- Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice

- Asigura transmiterea/receptionarea documentelor prin posta, fax, e-mail

- Pastrarea evidentei inregistrarilor si a documentelor

- Gestionarea si arhivarea documentelor de interes general ale firmei

- Gestioneaza relatia cu furnizorii de rechizite pentru toate punctele de lucru

- Asigura rezervarile pentru partenerii externi si interni, la hotel, avion

- Intocmirea rapoartelor si a situatiilor cerute de management

 Cerinte

- Studii medii

- Experienta minim 1 an

- Cunostinte de limba engleza;  limba italiana constituie un avantaj

- Cunostinte temeinice de operare PC/MS OFFICE- Excel, Word

- Cunostinte de contabilitate primara

- Abilitatea de a gestiona activitati multipe

- Flexibila, orientata spre rezultate si catre respectarea termenelor

- Persoana organizata, disciplinata,atenta la detalii

- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate

- Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii

 Oferim

 Salariu atractiv

Mediu de lucru placut

Program de lucru:Luni-Vineri