Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Se recruteaza si din

București

CANDIDATA IDEALĂ:

•  Studii superioare
•  Cunoştinţe medii de limba engleză;
•  Cunoştinţe în operarea PC-ului;
•  Experienţă într-o poziţie similară (secretariat, back -office, administrativ) de minim 1 an;
•  Prezenţă agreabilă/prezentabila
•  Atitudine proactiva/dinamica;
•  Abilităţi de comunicare şi relaţionare.

RESPONSABILITĂŢI :

•  Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
•  Atributii administrative (aprovizionare/comanda consumabile etc);
•  Elaborarea si redactarea de documente, prezentari, oferte etc.;
•  Indosarierea si arhivarea documentelor;
•  Întâmpinarea şi îndrumarea vizitatorilor;
•  Servicii de asistenţă a personalului din clădire şi a vizitatorilor;
•  Repartizeaza corespondenta zilnica, primeste si distribuie documente;
•  Contabilitate primara: introducere facturi furnizori, facturi clienti, gestiune, emitere avize si procese verbale.