Asistent Manager

asistent manager

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Pictor Arthur Verona, București

Responsabilitati:
Asistarea Directorului General in desfasurarea zilnica a activitatilor
Organizarea si coordonarea activitatii de birou
Administreaza si distribuie documentelor intrate si iesite din companie
Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din companie
Operare birotica (print, scanner, fax)
Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, e-mail
Traduceri ale diverselor documente la solicitarea Directorului General
Realizarea de rapoarte, analize, prezentari la solicitarea Directorului General

Cerinte:
Studii superioare finalizate
Cunostinte avansate de limba engleza, orice alta limba straina reprezinta un avantaj
Cunostinte avansate operare PC – Word, Excel, Power Point
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, cu prioritizarea acestora
Capacitate de a respecta termene limita
Atentie catre detalii
Abilitate de a invata lucruri noi
Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate, punctualitate

Ce oferim
Pachet salarial motivant
Mediu de lucru placut si provocator