Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Echipa noastra este in permanenta dezvoltare si cautam o colega energica si cu spirit de echipa care sa ni se alature!

Responsabilitatile de care trebuie tinut cont sunt:
- preluarea si pregatirea comenzilor (telefonic si online)
- evidenta si controlul stocului din rafturile de expunere
- intocmire facturi si bonuri fiscale in programul informatic intern,
- completarea contractelor
- trimiterea comenzilor catre funizori interni pentru consumabile
- etichetarea si ambalarea produselor
- relatii cu clientii, preluari de informatii de la client
- intocmire de fise, evidente, statistici
- organizarea comenzilor din platforma interna de lucru, in functie de prioritatea in livrare;
- pregatirea si ambalarea produselor, in vederea livrarii comenzilor catre client;
- mentinerea legaturii cu firmele de curierat;
- intocmirea documentelor necesare trimiterii coletelor, conform procedurii fiecarei firme de curierat cu care se colaboreaza
- verificarea periodica a expeditiilor;
- arhivarea si indosarierea comenzilor, precum si a altor documente;
- pregatirea comenzilor de etichete pentru produse;

- Program de lucru: luni-vineri 9:30 - 19:00 ( 1h pauza de masa)

Te asteptam intr-un colectiv tanar, mediu de lucru placut!

  • Interviu online
  • Ce program de lucru te multumeste?
  • Esti fumatoare/fumator?
  • Ai citit cerintele postului??? La ce crezi ca nu te descurci? La ce crezi ca te descurci cel mai bine? Te rog raspunde punctual pe fiecare cerinta.
  • De ce ai renuntat la vechiul job? Si care au fost responsabilitatile acestuia?
  • Enumera principalele tale calitati si defecte!
  • Cum ti-ar placea sa decurga o zi de munca? Sa ai o singura activitate sau diversitate?
  • Ce urasti cel mai mult intr-o companie?
  • Dupa cat timp iti pierzi cumpatul cu un client problema?
  • Care este cea mai grea/dificila situatie cu care te-ai confruntat la job-urile anterioare?
  • Pentru ca timpul este important, atat pentru tine cat si pentru noi, care este salariul minim pe care l-ai accepta pentru acest post?