Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul Ideal

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte operare PC (Windows, Word, Excel, PowerPoint etc.);
  • Integritate si capacitate de a lucra in echipa;
  • Abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati de organizare;

Responsabilitati:

  • Studiul si prospectarea pietei imobiliare, selectarea imobilelor, contactarea proprietarilor.
  • Caută proprietati disponibile și adaptate nevoilor noastre, folosindu-se de diverse surse: site-uri imobiliare, presă, etc.;
  • Obține de la interlocutori (proprietari, agenți imobiliari, notari, cabinete de insolventa, primării etc.) informațiile necesare pentru realizarea unui prezentari a proprietatii
  • Redactare de prezentari proprietati
  • Transmite directorului de departament prezentarile pentru proprietatile identificate;
  • Asigură comunicarea permanentă cu proprietarii pentru a actualiza bazele de date.
  • Întocmirea de rapoarte specifice, prezentări şi oferte;
  • Elaborarea şi redactarea documentelor cerute de management;
  • Organizarea agendei zilnice a directorului de departament.
  • Organizarea intalnirilor directorului de departament.
  • Participarea la intalnirile directorului de departament.
  • Tine evidenta intrarilor si iesirilor de documente in atentia superiorului ierarhic
  • Redacteaza diferite documente / corespondenta mail;
  • Intocmirea de prezentari si redactarea de contracte pentru directorul de dezvoltare
  • Traducerea diverselor documente (in engleza/italiana)
  • Tine corespondenta si evidenta acesteia in numele si pentru directorul de departament
  • Asista managerul in activitatea sa zilnica.
  • Organizeaza deplasarile in afara orasului/tarii pentru directorul de departament;

     Beneficii:

  • Contract individual de munca;
  • Salariu Fix;