Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ciorogârla

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

650 €

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate (de preferință economice, drept)
  • Limba engleza nivel avansat – scris, citit, vorbit; Franceza – avantaj
  • Permis de conducere
  • Operare pe calculator: Microsoft Office –Excel si Word – nivel avansat
  • Cunoștințe de contabilitate primara
  • Cunoștințe elementare de drept
  • Abilitați comerciale
  • Personalitate flexibila si ușor adaptabila
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
  • Prestanță, amabilitate si profesionalism in relația cu colegii si partenerii
  • Capacitate organizatorica si de gestionare a propriului timp, in lucrul individual sau in echipa
  • Rezistenta la îndeplinirea sarcinilor repetitive, putere de concentrare sporita
  • Atenție la detalii, capacitate de gândire analitica si rapida
  • Limbaj elevat si decent
  • Vestimentația decenta; aspect fizic îngrijit si elegant

         Descrierea jobului:

  • Realizarea de traduceri din si in limba engleza, la dispoziția managementului, pe teme profesionale
  • Pregătirea de contracte
  • Realizarea de rapoarte, proiecte și diverse prezentări în Excel si PowerPoint
  • Distribuirea, preluarea, întocmirea si expedierea corespondentei către/de la departamente
  • Servicii de recepție si protocol clienți si vizitatori
  • Gestionarea agendei Directorului General
  • Asigura activitatea cu furnizorii agreați pentru asigurarea necesarului de produse de protocol, precum si de birotica si papetărie, conform reglementarilor interne
  • Participa la organizarea unor evenimente profesionale organizate de firmă
  • Alte activități de secretariat, conform cerințelor manageriale

          Beneficii oferite:

         Daca  te vei alătura companiei noastre:
         • vei face parte dintr-o echipa tânără, dinamica si competitiva;
         • iți vei desfășura activitatea într-un mediu de lucru plăcut si antrenant;
         • înveți si lucrezi alături de profesioniști;
         • ideile si inițiativele tale sunt încurajate si apreciate;
         • vei beneficia de numeroase oportunități de dezvoltare individuala si profesionala.