Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte generale pentru candidat:

-      studii superioare ;

-      cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.

-      experienta in activitatea de secretariat;

-      abilitati de analiza si sinteza;

-      acuratete, orientare catre obtinerea rezultatelor;

-      spirit de echipa, dinamism, orientare catre client;

-      cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului (inclusiv prezentari in PowerPoint);

 -      meticulozitate, acuratete si atentie la detalii;

 -     rezistenta la stres;
 -     capacitati bune de organizarea si prioritizarea sarcinilor;
 -     implicare si spirit de initiativa.

Responsabilitati:

-preluare apeluri telefonice;

-preluare si distribuire corespondenta;

-organizare intruniri;

-organizare deplasari in tara si in strainatate ( rezervare bilete de avion si hotel);

-protocol;

-intocmire baza de date ( contacte si adrese furnizori si colaboratori)

Oferta (bonusuri, beneficii):

-mediu de lucru atractiv;

-pachet salarial motivant;

-program de pregatire si dezvoltare profesionala.