Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Capacitate de organizare a timpului si de prioritizare a task-urilor;
- Capacitate de concentrare pentru realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentie la detalii;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Stapanirea pachetului Microsoft Office ( Word, Excel);
- Cunostinte Microsoft Outlook;
- Cunostinte minime de limba engleza.

Descrierea jobului

- Asistarea Managerului de Operatiuni in probleme de comunicare, documentare si coordonare interna;
- Gestionarea corespondentei ( postala, electronica sau fax) si redistribuirea ei in cadrul departamentului;
- Redactarea de documente specifice la solicitatea Managerului de Operatiuni;
- Asigurarea activitatii de protocol in cadrul intalnirilor pentru departamentul Legal, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Tehnoredactarea de materiale produse de serviciile functionale;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management, tine minuta sedintelor la care participa Manger operatiuni;
- Mentinerea legaturii cu clientii, furnizorii si alte categorii de personal care au legatura directa cu departamentul corporate;
- Organizeaza si participa la intruniri, asigurand necesarul pentru pregatirea Managerului de Operatiuni;
- Ofera suport pentru crearea de rapoarte zilnice/ saptamanale/ lunare pentru managementul superior.

Beneficii:

- Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu international, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
- Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta profesionala;

- Participarea la evenimentele recreative interne (competiții sportive, Happy Hour, team building-uri etc.);
- Posibilitatea reală de a avansa în cadrul APS România;

  • Interviu online
  • Ce asteptari financiare aveti pentru aceasta pozitie?