Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Descrierea postului:
1. Asigura conditii optime pentru desfasurarea activitatii asociatiei;
2. Desfasoara activitatile de facturare si evidenta primara in cadrul asociatiei;
3. Ofera suport in gestionarea si monitorizarea aspectelor financiar-contabile ale contractelor cu membrii si furnizorii;
4. Asigura receptionarea / transmiterea corespondentei (telefon, e-mail, fax, curier) conform indicatiilor Directorului executiv;
5. Elaboreaza prezentari si rapoarte specifice sub indrumarea Directorului executiv;
6. Mentine si actualizeaza arhiva asociatiei, asigurand accesul facil la documentatie;
7. Participa la sedintele de Consiliului Director si pregateste protocolul corespunzator
8. Propune modificari si ofera solutii pentru imbunatatirea activitatii;
9. Asigura comunicarea cu Comitetul Director celelalte departamente din cadrul companiei, in concordanta cu procedurile si regulamentul intern, avand va scop oferirea unei asistente eficiente

10. Pastreaza confidentialitatea tuturor informatiilor si activitatilor

Cerinte:
• Experienta profesionala in activitati de secretariat si evidenta primara, constituie avantaj;
• Foarte bune cunostinte de MS Office (Word, Excel, Power Point, etc), Internet
• Bune abilitati de comunicare;
• Persoana organizata, riguroasa, punctuala, capabila sa prioritizeze sarcinile si sa respecte termenele-limita;
• Spirit de echipa, atitudine pozitiva;
• Orientare catre client;
• Sa fie proactiva in gasirea de solutii si rezolvarea problemelor;

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Pachet salarial competitiv
• Bonusuri din veniturile suplimentare atrase in asociatie
• Posibilitatea de avansa in cadrul organizatiei

Descrierea firmei:
Clientul nostru este o asociatie care desfasoara activitati de suport pentru IMM-uri in judetul Bihor.