Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Descrierea postului:

-Identifica necesarul, centralizeaza si transmite comenzile catre furnizorul de papetarie;
-Gestioneaza si redacteaza corespondenta cand este cazul;
-Preia si directioneaza apelurile telefonice;
-Primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din societate;
-Asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice.
-Redactarea diferitelor documente;
-Mentinerea relatiilor cu diversi clienti si terti;
-Tine diverse evidente administrative.

Cerinte:

-Studii superioare;
-Cunostinte avansate de limba engleza si operare calculator;
-Capacitate de organizare si planificare a activitatiilor;
-Responsabilitate si flexibilitate;
-Persoana resposabila, comunicativa, organizata si optimista;
- Aspect fizic plăcut, prezenţă agreabilă, amabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- oportunitatea de a lucra intr-o companie cu o reputatie deosebita, intr-un mediu de lucru profesionist in care diversitatea solicitarilor sunt motive de dezvoltare profesionala continua.
- Salariu motivant;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Global Vision este o companie specializata in managementul investitiilor si proiectelor strategice de dezvoltare imobiliara pe piata romaneasca: cladiri de birouri, proiecte de dezvoltare mixte (birouri/ spatii comerciale/ spatii rezidentiale), facilitati comerciale (mall-uri, parcari).