Detalii loc de munca

ASISTENT MANAGER

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana tanara, cu initiativa, prezentabila, discreta, perseverenta, cumunicativa, foarte organizata.

Permis de conducere CAT. B

CERINTE:

- studii superioare (finalizate)

- cunostinte solide de operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, avantaj cunostinte Win Mentor)

- excelente abilitati de comunicare si relationare

- persoana organizata, flexibila, dinamica, atenta la detalii si orientata catre rezultat

- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp si de a respecta termene - limita

- limba engleza – nivel mediu

- cunoasterea unei alte limbi straine de circulatie internationala – constituie avantaj

- abilitate de a invata lucruri noi

- cunostinte de contabilitate primara – constituie avantaj

- experienta pe o pozitie similara – constituie avantaj

- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate, punctualitate

DESCRIEREA POSTULUI:

- actualizarea agendei de intalniri

- asigurarea protocolul in timpul intalnirilor si al sedintelor de lucru

- arhivarea documentelor

- mentinerea relatiei cu echipa de vanzari, clientii si furnizorii

- gestionarea fluxului de documente din cadrul societatii

- redactarea, actualizarea si arhivarea actelor/contractelor

- intocmirea de documente si rapoarte zilnic, saptamanal si lunar

- completarea si actualizarea bazelor de date

- activitati de contabilitate primara

- realizarea de rapoarte, analize, prezentari la solicitarea Managerului General

CE OFERIM:

Pachet salarial motivant 800EURO

Telefon serviciu

Mediu de lucru placut si provocator

Lucrul intr-o echipa tanara

Perspective de promovare reale