Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

ASISTENT MANAGER

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Cunoscator limba engleza;
  • Experienta pe o poziție similara de minim doi ani;
  • Cunostinte PC (MS Office, etc.) , cunostinte operare Smart Bill constituie un avantaj;
  • Este o persoana riguroasa, organizata, stabila, capabila sa interactioneze pozitiv cu persoane diverse;
  • Atitudine pro-activa, asimileaza cu usurinta cunostinte si proceduri noi, capabil sa lucreze cu termene precise;
  • Capabil sa lucreze individual, dar si in echipa, dovedeste flexibilitate in abordarea unui spectru larg de activitati si domenii specifice unui IMM;
  • Prezinta 1-2 recomandari de la persoane din vechiul loc de munca.

Descrierea jobului:

  • Raspunde de inregistrarile de contabilitate primara si de verificarea financiara a contractelor societatii;
  • Raspunde de relatia societatii cu bancile;
  • Verifica deconturile lunare ale angajatilor societatii;
  • Managementul documentelor companiei (sortarea si expedierea corespondentei,
  • Arhivarea documentelor companiei, managementul contractelor incheiate de companie, sortare, arhivarea si evidenta lor, securizarea informatiilor cu caracter confidential);
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii companiei;
  • Colectare date si organizarea lor de la departamentul tehnic si vanzari;
  • Intocmeste rapoarte referitoare la plati, vanzari, productie, comenzi in curs;
  • Coordonarea activitatii de evidenta a personalului (ordinele de deplasare, certificatele medicale, cererile de concediu , arhivare, etc).
  • Alte activitati c educ la buna desfasurare a activitatii.