Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

28 Strada Ciocârliei, Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL
1. Să știe să zâmbească și să știe să se distreze.
2. Să fie fie o persoana placuta si comunicativa.
3. Să fie dispusă să învețe.
4. Să fie foarte organizata si atenta la detalii.
5. Să fie harnică, descurcăreață și persistentă.
6. Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect).
7. Să fie disponibilă să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă.
8. Să știe engleză.
9. Să știe să conducă și evident, să aibă și carnet.
10. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă, da.
11. Poate să fie proaspăt absolventă, masterandă sau chiar studentă.

DESCRIEREA JOBULUI
1. E-mail-uri & telefoane
2. Corespondență (poștă, curier etc.)
3. Programarea ședințelor și a întâlnirilor
4. Aprovizionare (birotică etc.)
5. Suport pentru departamentul de inginerie
6. Primirea clienților și servirea lor în zona de recepție

SE OFERĂ
- un mediu de lucru modern şi dinamic
- condiţii foarte bune de lucru
- salar motivant
- programe de pregătire şi dezvoltare profesională

DESCRIEREA COMPANIEI
Romproiect Electro - ofera servicii de proiectare si consultanta in domeniul energetic

Asteptam CV:

  • Interviu online
  • De ce vrei acest loc de muncă?