Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bacău; Popești-Leordeni

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

750 €

Suntem una dintre cele mai recunoscute firme de productie si distributie de materiale pentru instalatii din Romania. Unele repere sunt produse de noi in Romania sau in alte tari conform standardelor europene. Celelalte produse sunt importate, cautand mereu sa imbunatatim portofoliul de produse cu branduri de renume mondial.

Cautam o persoana meticuloasa, atenta, dornica de o cariera pe termen lung intr-o companie intr-o continua dezvoltare.

Responsabilitati:

Emiterea facturilor din programul de contabilitate

Emiterea chitantelor din programul de contabilitate facturilor de achizitie in programul de contabilitate

Introducerea platilor (extrasul de banca) in programul de contabilitate

Emiterea avizelor din programul de contabilitate

Transfer de produse dintr-un depozit intr-altul

Actualizarea rapoartelor de stocuri, neincasate, etc.

Cerinte :

Cunostinte de contabilitate primara

Engleza

Cunostinte solide de Microsoft Office (Excel, Word si Outlook)

Cunostinte de Winmentor - program contabilitate

Beneficii oferite:

Pachet salarial atractiv

Activitatea va avea loc la punctul de lucru din Popesti Leordeni.

Pentru mai multe detalii despre companie va rugam sa vizitati site-ul. .