Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

319 Splaiul Independenței, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

650 €

Candidatul ideal:

- Studii superioare finalizate;
- Limba engleza nivel avansat – scris, citit, vorbit (acest aspect va fi testat in cadrul interviului);
- Operare pe calculator: Microsoft Office –Excel si Word – nivel avansat ( acest aspect va fi testat in cadrul interviului);
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii
- Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida;
- Limbaj elevat si decent;
- Diponibilitate pentru program prelungit.

Descrierea jobului:

- Realizarea/redactarea de proiecte , la indicatiile managementului
- Realizarea de rapoarte şi diverse prezentări în Excel si PowerPoint, Contracte , baze de date , grile comisionare
- Coordonarea activitatii secretariatului general;
- Servicii de receptie si protocol clienti si vizitatori;
- Participa la organizarea unor evenimente profesionale organizate de firmă

PACHET SALARIAL/BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv
- Telefon de serviciu
- Mediu de lucru placut