Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

Planificare, organizare și respectarea termenelor
Foarte bună atenție la detalii
Comunicare în scris și oral cu toate nivelurile de management
Lucru în echipă

Cerinte :
Persoana ordonată, responsabilă, serioasă, prezentabilă

Experienta de munca pe un post similar sau in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj.

Cunoștințe operare calculator: MS Office, Internet;
Cunoștințe de limba engleză: nivel mediu/avansat
Studii superioare (finalizatein curs) - prezinta avantaj

Descrierea jobului :

Asigura buna desfasurare a activitatii de secretariat, folosind cunostinte de secretariat si gestiune administrativa;

Asigurarea suportului pentru manageri și colegi în organizarea întâlnirilor si activitaților interne și externe;
Organizarea activităților de protocol , redacteaza corespondenta de protocol;
Pregătirea și menținerea evidenței deplasarilor interne / externe ;

Asigurarea suportului pentru colegii din cadrul societății cu privire la diverse situații specifice: cursuri, adeverințe, deconturi etc.
Participarea la ședințele interne și consemnarea subiectelor discutate în minută
Gestionarea documentelor pentru semnarea de către Conducerea companiei (documente electronice și mapa cu documente fizice)
Primirea și transmiterea corespondenței societății (fax-uri, memo-uri, e-mail-uri, note interne).
Inregistarea și distribuirea corespondenței conform normelor interne

Arhiveaza corespondenta pe criterii care sa permita acces rapid la informatii;
Centralizarea necesarului de papetărie, mobilier, echipamente și distribuirea către solicitanţi
Întocmirea de rapoarte si centralizari diverse.

Oferim :
- Pachet salarial motivant - se va discuta in cadrul interviului
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei
- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică.