Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

101 €

Descrierea postului:
-Acordarea de suport si asistenta Directorului General si Directorului Tehnic Executiv, in bunul mers al companiei;
-Managementul relatiei si asigurarea corespondentei scrise (romana si engleza) si telefonice, cu furnizorii, clienti si parteneri;
- Stabilirea de intalniri cu clientii, frnizorii si parteneri;
- Gestionarea agendei zilnice a managerului si informarea in timp util a superiorului asupra activitatilor programate;
- Coordonarea intalnirilor si sedintelor, intocmirea minutelor si asigurarea serviciilor de protocol;
- Organizarea detaliilor legate de deplasarea Directorului General in delegatii (bilete de avion, cazare, etc);
- Gestionarea fluxului de documente din cadrul societatii;
- Redactarea, urmarirea si actualizarea contractelor comerciale;
- Intermedierea si asigurarea unei comunicarea interdepartamentale eficiente.
- Realizarea de prezentari si rapoarte;
- Intocmirea unor analize de business;
- Asigurarea protocolului;
- Asigurarea achizitiei consumabilelor de orice fel.

Cerinte:
-Experienta minim 3 ani
-Studii superioare absolvite, preferabil intr-unul dintre domeniile: Marketing, Comert,
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; stapanirea la nivel mediu a unei a doua limbi straine de circulatie internationala, reprezinta un avantaj;
-Foarte bune abilitati de operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook);
-Dinamism, energie, o foarte buna viteza de reactie;
-Excelente abilitati de comunicare, verbala si in scris;
-Inteligenta peste medie, gandire analitica, caracter organizat si cu accent pe detalii, atentie distributiva buna, rezistenta la stres.
-Tact, diplomatie, loialitate si discretie, prezenta de spirit;
-Caracter integru, simt de raspundere, orientare spre rezultat si calitate;
-Un foarte bun management al timpului;

-Permis de conducere.

Beneficii:
- Telefon
- Laptop
- Munca intr-un ambient placut, cu o echipa dinamica.