Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Cerinte

Ce ar trebui sa stii/ai:

- Atentie la detalii;
- Experienta in utilizarea MS Office;
- Studii finalizate;
- Abilitati de comunicare;
- Corectitudine si perseverenta si responsabilitate;
- Minim 1 an experienta intr-o activitate similara;
- Limba engleza - cel putin nivel mediu;

Responsabilitati

Ce vei face?

- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management

- Asigurarea suportului administrativ pentru departamentele firmei

- Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- Administrarea si arhivarea documentelor

- Gestionarea agendei de intalniri
- Activitati secretariat ( printari, scan-uri, arhivare ,etc )
- Asistenta departament contabilitate

Alte informatii

Ce vei primi in schimb?

1. Salariu atractiv;

2. Avem sediul la 1 minut distanta de statia de metrou Grivitei, dar chiar si asa iti decontam transportul;

3. Oferim bonusuri de performanta, dar te si ajutam sa te bucuri de evenimentele speciale din viata ta si a noastra.