Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

CORAL CONSTRUCT cauta Asistenti Manageri in domeniul administrarii si intretinerii cladirilor de birouri in Bucuresti.

Responsabilitatile postului:

  • Organizarea documentelor (inregistrare si arhivare);
  • Transmitere corespondenta (fax, email) ;
  • Organizarea ofertelor;
  • Redactare documente si rapoarte pentru management;
  • Efectuarea de traduceri in si din limba engleza;
  • Participa la organizarea unor evenimente profesionale organizate de firma
  • Alte activitati de secretariat, conform cerintelor manageriale

Aptitudini

  • Cunostinte basic de management
  • Personalitate flexibila si usor adaptabila
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
  • Abilitati excelente de comunicare, organizare si prioritizare;

  • Rigurozitate, atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida;
  • Capacitate mare de adaptare la cerinte noi si capacitate de invatare rapida
  • Capacitate de comunicare facila cu diferiti interlocutori, abilitati in gestionarea relatiilor interumane, dinamism si putere mare de adaptare la contexte sociale diverse;

Cerinte

  • Preferabil studii superioare finalizate sau in curs
  • Experienta de minim 5 ani constituie un avantaj
  • Operare pe calculator: Microsoft Office –Excel si Word – nivel avansat
  • Limba engleza nivel avansat – scris, citit, vorbit

Oferta

  • Salariu motivant;
  • Mediu de lucru profesionist