Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
Experienta de minim 1 an pe un post
Cunostinte excelente de limba engleza;
Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office;
Cunostinte corespondenta de afaceri
Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare,
Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta
Intelegere buna a afacerii in ansamblu;
Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.
Capacitate de organizare pe prioritati;

Descrierea jobului

Gestionarea mesajelor si a corespondentei;
Organizarea deplasarilor;
Redactarea de documente;
Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor
Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient

Responsabilităţi
- managementul documentelor companiei
(sortarea şi expedierea corespondenţei, arhivarea documentelor companiei, managementul contractelor incheiate de companie, sortare, arhivarea şi evidenţa lor, copierea şi multiplicarea acestora, securizarea informaţiilor cu character confidenţial, se ocupa de traducerea anumitor documente când situaţia o cere)
- administrarea apelurilor de intrare în companie
- coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, presă, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat
- coordonarea activităţilor de protocol(primirea şi îndrumarea vizitatorilor, administrarea bugetelor pentru mesele şi evenimentele de protocol organizate de companie)
- coordonarea activităţilor de deplasare a personalului companiei (se ocupă de rezervări, întocmirea documentaţiei necesare pentru deplasări, procurare de bilete)
- oferă support administrativ pentru echipa managerială a companiei când situaţia o cere
- la solicitarea echipei manageriale se ocupă de colectare de informaţii despre diverse subiecte de interes.

De ce Medical Express?
Pentru ca...
Suntem lider in piata de profil;
Suntem in expansiune la nivel national;
Suntem o echipa tanara si competitiva;
Investim in personalul nostru si il motivam pentru a-l pastra pe termen lung.

Medical Express este unul dintre principalii furnizori de produse și dispozitive medicale din Romania, pe piata din, acoperind fiecare judet din tara prin reprezentanti de vanzari si sedii regionale in cele mai importante

Medical Express este partenerul strategic pentru Romania al producatorilor Coloplast din Danemarca, Dietz – Germania, Progeo Rehateam – Italia sau Anita-

  • Interviu online
  • Ne bucuram ca ai rezonat cu mesajul nostru. Care este data de la care ti-ai dori sa incepi o noua colaborare?
  • Scrie-ne ceva frumos despre tine. Te rugam :) Sau eventual cel mai ascuns defect.
  • Stim ca partea financiara este importanta asa ca te rugam sa ne comunici ce salariu te-ar mulțumi?