Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Candidatul ideal

Cautam o persoana dornica sa invete lucruri noi, care sa:

- Cunoasca limba engleza (scris, vorbit)

- Cunoasca Microsoft Office (Excel, Word, Projects)

- Stie sa comunice si sa interactioneze cu oamenii

- Stie sa-si organizeze timpul si sarcinile

- Se concentreze pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, cu prioritizarea acestora

Constituie un avantaj cunostintele minime in urmatoarele domenii:

- Contabilitate primara

- Management de proiect

- Marketing-online

- Achizitii

Descrierea jobului

Postul presupune interactiunea cu toate departamentele societatii – de la achizitii, resurse umane, contabilitate la executie si project management.

Principalele sarcini la inceput de drum sunt:

- Realizarea si analiza rapoartelor financiar-contabile lunare

- Urmarirea incasarilor si a platilor

- Urmarirea executiei lucrarilor conform planificarii

- Intocmirea de oferte, situatii de lucrari, documente administrative

Descrierea companiei

Smart Lighting este o societate cu experienta de peste 10 ani in domeniul instalatiilor electrice pentru imobile rezidentiale si peste 5 ani in amenajarea spatiilor comerciale formata dintr-o o echipa tanara cu oameni deschisi.

Va informam ca prin aplicatia dumneavoastra transmisa pentru aceasta pozitie, va exprimati consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal prezente in CV-ul dumneavoastra. De asemenea, va aducem la cunostinta ca in conformitate cu Legearivind prelucrarea datelor cu caracter personal, aveti dreptul de informare, dreptul de a accesa/de a actualiza datele cu caracter personal, dreptul de a va opune in orice moment la prelucrarea datelor cu caracter personal si de a solicita stergerea informatiilor dumneavoastra din bazele noastre de date.