Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română, maghiară

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

770 - 1000 €

Candidatul ideal:

Orientare către clienți, parteneri și angajați și nevoile acestora;

Autonomă, capabilă să ia decizii și să rezolve situațiile ivite;

Este proactivă și rezolvă problemele ivite;

Comunicare foarte bună scrisă și orală în limba română, dar se descurcă și în limba engleză. Ideal cunoaște și limba maghiară la nivel de conversație.

Are experiență în activitatea de secretariat, contabilitate, asistent manager și sarcini administrative.

Are îndemânare foarte bună în utilizarea calculatorului (excel, word, internet);

Este ordonată și atentă la detalii;

Dorința de a lucra în echipă;

Are studii superioare (de preferat în domeniul științelor economice) și are deja experiență în domeniu de minim 2 ani

Are permis de conducere (cat. B)

Atribuții:

Activități de secretariat (contabilitate primară, plăți, redactare și arhivare acte);

Treburi administrative: plăți către furnizori, evidența casei, urmărirea încasărilor, a salariilor, comenzi bonuri de masă, expediere colete poștale;

Sprijinirea directorului în activitatea acestuia;

Urmărirea implementării proiectelor;

Evidențierea costurilor pe proiecte;

Urmărirea, postarea de anunțuri în SEAP;

Întocmirea actelor pentru participarea la licitații;

Implementare și urmărire GDPR;

Implementare și urmărire ISO 9001;

Suport pentru persoanele din alte departamente ale firmei (sales, tehnic);

Solicitări de oferte și centralizarea ofertelor primite;

Contact telefonic cu clienții/administrații publice;

Redactare scrisori și documente;

Deplasări cu autoturismul pentru rezolvarea diferitelor sarcini;

Lucru într-un mediu dinamic, antreprenorial;

Beneficii:

Flexibilitate în timpul de lucru;

Libertate în realizarea taskurilor;

Bonuri de masă;

  • Interviu online
  • Care sunt valorile tale, care îți conduc activitatea de zi cu zi la locul de muncă?
  • Cine este de vină/răspunzătoare în următoarea situație? Lucrezi la o firmă și o colegă este stresată că cineva a scos placa video din calculatorul ei, iar acum nu mai poate lucra. Suni responsabilul IT, îi explici situația, iar acesta, ca și rezolvare a problemei îți indică să scoți placa video dintr-un alt calculator nou (care funcționeaza deja, dar nu are carcasă și i se văd toate componentele pe masa de lucru) și să o pui în calculatorul colegei, pentru ca aceasta să poate lucra mai departe. Responsabilul IT deși știa, că calculatorul nou este în funcțiune nu a spus ca înainte să scoți placa video să oprești calculatorul. Tu scoți placa video din calculatorul nou fără să oprești calculatorul. Din acest motiv se scurt-circuitează placa de bază și se produce o pagubă de 700 lei. Cine este răspunzător/"vinovat" în această situație și de ce?
  • Cât reprezintă "în mână" adică net în lei, salariul lunar de 1000 euro brut?