Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 630 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Căutam un nou coleg / o nouă colegă pentru postul de Asistent Manager care să corespundă următoarelor cerințe:

  • Recent (aprox. 1 an) absolvent de studii superioare
  • Cunoștințe MS Office
  • Persoană responsabilă, organizată și deschisă
  • Gândire proactivă și orientată către rezultate
  • Abilitați bune de comunicare atât la nivel scris cât şi la nivel verbal
  • Limba engleză - nivel mediu

RESPONSABILITĂȚI

  • Stabilește/modifică/urmărește agenda Directorului General și umrărește îndeplinirea obiectivelor de către angajați
  • Cere oferte și realizează rezervări (avion, hotel, mașina etc.) atât pentru angajați cât şi pentru proiectele companiei;
  • Redactează rapoarte/documente/corespondență de protocol (mail-uri, informări externe/interne etc.)
  • Întocmește/centralizează/gestionează documente pentru companie;
  • Elaborează rapoarte şi prezentări, la solicitarea Directorului General
  • Asigură trimiterea/distribuția corespondenței externe/interne, ori de câte ori este nevoie

BENEFICII

  • postul este destinat noilor absolvenți, care vor să acapareze cât mai multe informații și experienţă, înainte de a decide parcursul carierei lor
  • deschidere către nivele diferite în cadrul companiei, la un an de la angajare
  • program stabil și un mediu relaxat de lucru