Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, maghiară, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

320 - 400 €

 Firma distribuitoare al produselor de siguranta pentru locuinta si biciclete, cu sediul iradea angajeaza asistent manager cu urmatoarele cerinte:

- cunoasterea limbilor  maghiara, romana si engleza la nivel de conversatie

- utilizare PC nivel avansat

- permis de conducere

responsabilitati:

- transmiterea integrala si in timp util a informatiilor catre Directorul General
- calitatea documentelor pe care le redacteaza si/sau transmite
- pastrarea in ordine a tuturor documentelor si corespondentei specifice
- convocarea participantilor la sedintele ocazionale
- acuratetea datelor pe care le transmite calitatea traducerilor/corespondentei pe care le intocmeste pentru managementul firmei
- transmiterea completa si corecta a documentelor catre destinatarii adecvate
- pastrarea confidentialitatii datelor la care are acces.

Asiguram salar avantajos si bonusuri suplimentare. Program de lucru zilnic de la 8 - 16:30.