Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Acest job nu mai este activ.

Descrierea jobului: Urmărirea și coordonarea contactelor de afaceri, corespondența cu partenerii de afaceri ai organizației, comunicarea cu persoanele implicate în realizarea contractelor, gestionarea informațiilor obținute în desfășurarea activității proprii și a personalului subordonat, analiza informațiilor semnificative obținute în desfășurarea activității proprii și a personalului subordonat, administrarea documentației, planificarea activității proprii și a personalului din subordine, promovarea inițiațivelor personalului din subordine, precum și cu raportarea activității proprii și a departamentelor din subordine către conducere.

Candidatul ideal: posedă cunoștințe solide de limba engleză (nivel avansat), bun utilizator MS Office, persoană atentă, meticuloasă, cu bune abilități de comunicare interpersonală, bine motivată și interesată pentru lucru în domeniul comercial.

Descrierea companiei: Companie cu experiență în domeniul producției și comercializării de produse clorosodice și petrochimice.