Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- persoana dinamica, ambitioasa si responsabila cu un spirit de initiativa dezvoltat;

- excelente abilitati de comunicare si negociere ;

- experienta de vanzari - un avantaj il constituie experienta in domeniul finisajelor (tapet, vopsele decorative,tencuieli, rasini, profile decorative,etc.

Descrierea postului:

- identifica, contacteaza si oferteaza noi clienti in vederea dezvoltarii portofoliului existent

- suport clienti veniti in showroom

- mentinerea si imbunatatirea imaginii showroom-ului.

- emitere facturi si administreaza fluxul de acte din showroom.

- negocierea si urmarirea derularii in conditii optime a contractelor cu clientii

Cerinte:

- realizarea obiectivelor lunare si anuale de vanzari;

- managementul clientilor si a comenzilor – evidenta comenzilor, urmarirea derularii lor pana la finalizare, servicii post livrare, etc

- administrarea showroom-ului.

- cunostinte Microsoft Office

- limba engleza - min nivel mediu.

Beneficii:

 - salariu fix si comision in functie de performante

- calculator, telefon

- trainiguri si cursuri de vanzari

- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala ca parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa.