Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

EUROCCOPER, companie cu experienta de 20 de ani in Romania, in continua dezvoltare, cauta sa dezvolte si sa consolideze echipa in cadrul urmatoarelor departamente:

ASISTENT LOGISTICA / OPERATOR CALCULATOR BUCURESTI

Responsabilitati:

- Introducerea - in sistemul informatic - a datelor privind receptia / livrarea marfii;
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor zilnice;

- Scanarea - in sistemul informatic - a datelor privind receptia / livrarea marfii;

-  Mentine legatura cu beneficiarii prin intermediul mijloacelor de comunicare (telefon si email)

Cerinte
- Cunostinte operare PC, pachetul MS Office;
- Studii medii (diploma de bacalaureat) / superioare;

  • Rapiditate in munca, flexibilitate, comunicativ;
  • Rezistenta la stres.
  • Locul de munca este in Pantelimon (Soseaua de Centura) - preferabil  candidati domiciliati in Pantelimon, Zona Obor, Zona Voluntari

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Pachet salarial atractiv ;
- Transport asigurat ;
- Prime de sarbatori.