Detalii loc de munca

Asistent General Manager

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Avansat
* toate limbile sunt obligatorii
Salariu net pe luna
500 - 600 €
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

- Experienta de min 2 ani intr-un post similar constituie un avantaj.
- Absolvent studii superioare
- Cunostinte de limba engleza - avansat (obligatoriu)
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office)
- Excelente abilitati de comunicare
- Persoana dinamica, organizata, responsabila, analitica

Descrierea jobului

- Tine agenda Directorului General
- Gestioneaza relatiile de protocol in interiorul firmei
- Gestioneaza corespondenta interna si externa in cadrul firmei
- Pastreaza, gestioneaza si arhiveaza documentele oficiale ale firmei
- Se ocupa de aprovizionarea cu materiale de birotica si papetarie, produse de igiena si protocol
- Urmareste si tine evidenta cheltuielilor pentru transport colete si prioripost
- Participa la organizarea deplasarilor
- Depune la departamentul contabilitate deconturile pentru deplasarile efectuate de colegi, corespondenta financiara, etc.
- Preia apeluri telefonice, stabileste legaturile si furnizeaza informatii exacte