Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

  • Preia, transmite si arhiveaza corespondenta interna si externa si redacteaza documente in limba romana si engleza;
  • Pastreaza programul de intalniri al General Managerului, stabileste intalniri la solicitarea acestuia;
  • Pregateste calatoriile de afaceri ale General Managerului, inclusiv stabilirea itinerariului, achizitionarea biletelor de avion, rezervarea cazarii si inchirierea autoturismelor, dupa caz;
  • Asigurarea protocolului in cadrul companiei;
  • Mentine relatiile cu furnizorii de servicii/produse necesare pentru administrare;
  • Se ocupa de rezolvarea problemelor administrative curente din cadrul companiei;
  • Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
  • Actualizarea bazei de date documente;
  • Asigurarea suportului administrativ pentru General Manager si pentru toate departamentele firmei.

Studii:

  • universitare, in domeniul: economic/ administrarii afacerilor/ management/ marketing/ comunicare

Experienta in munca:

  • minim 3 ani;

Limbi straine:

  • Engleza: nivel avansat