Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 800 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

  • Competențe în organizarea, logistica, gestionarea și evidența documentelor;
  • Foarte bune abilități de comunicare;
  • Abilitatea de a intelege si a lucra dupa proceduri;
  • Cunoștințe de limba engleza
  • Abilități și experiență efectivă operare PC: Windows, Office (Excel), internet si web-mail
  • Persoana responsabila si proactiva
  • Experiență de lucru într-o poziție similară constituie avantaj

Descrierea jobului:

  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
  • Contactarea telefonica a cursantilor pentru intocmire dosar curs/informare program/etc
  • Intocmire dosare de participare/ dosare de curs conform procedurilor interne
  • Prelucrare documente in vederea pregatirii rapoartelor tehnice si financiare, conform procedurilor interne
  • Alte sarcini specifice asistentului managerului de proiect

  • Interviu online
  • In cat timp sunteti disponibil/a pentru inceperea activitatii?
  • Care sunt asteptarile dvs salariale?