Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Brașov, Constanța, Ploiești

Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unei persoane competente pentru a ocupa pozitia de Financial Reporting in cadrul companiei noastre.

Este o oportunitate incredibila pentru orice candidat care doreste sa se dezvolte intr-o companie aflata in plina ascensiune!

Experienta pe care o dorim:

-Experienta in a furniza servicii financiare de baza

-Cunostinte foarte bune in Microsoft Excel (formule,filtre,pivot table este un plus)

-Multi-tasking

-Abilitati excelente de comunicare

-O foarte buna cunoastere a limbii engleze

-Experienta in Marketing Online sau Web Design este considerata un plus

Calitatile pe care le dorim:

-Integritate

-Inteligenta

-Cunostinte foarte bune de limba Engleza (scris si vorbit)

-Atitudine pozitiva si orientata catre succes

-Bune abilitati sociale

Responsabilitati:

-Intocmirea rapoartelor financiare si operationale

-Analiza de date

-Efectuarea unui research amanuntit in mediul online, pe diverse teme

-Asistarea la indeplinirea sarcinilor tehnice

-Comunicarea cu ceilalti membri ai echipei

-Managementul sarcinilor in cadrul companiei

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv si bonusuri de performanta

-Oportunitatea de a invata si de a te dezvolta (serios, avem oameni extraordinari in echipa)

- Happy Friday lunch cu echipa

-Team-buildinguri lunare si numeroase activitati cu echipa

Despre noi:

Suntem o companie de marketing online aflata in plina ascensiune, in unul dintre cele mai dinamice domenii ale lumii, care opereaza in mare parte in Statele Unite ale Americii. Cu o echipa formata din tineri cu aspiratii inalte si oameni pasionati, ne asiguram zi de zi ca mediul de lucru este unul fantastic si il imbunatatim in fiecare zi. Punem pret pe dezvoltarea capitalului uman si intampinam cu bratele deschise oameni talentati si muncitori, ca sa putem atinge impreuna cele mai inalte culmi ale succesului.