Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Turda

Candidatul ideal:

- Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
- Experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis (constituie avantaj);
- Aviz de Libera Practica;
- Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

- Ofera suport pentru operatiunile curente din farmacie;
- Participa la derularea campaniilor promotionale;
- Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
- Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
- Participa la inventare.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- cursuri de instruire si formare profesionala
- mediu de lucru dinamic
- oportunitati de promovare.

Descrierea companiei

Farmaciile Punkt promoveaza dreptul la sanatate si aduc in piata de retail farmaceutic un nou concept de farmacie, care imbina preturile mici cu un design modern. Premisa noastra este aceea ca sanatatea nu trebuie sa depinda de venituri, iar preturile mici fac casa buna cu serviciile de calitate.
Cautam oameni entuziasti si pasionati de ceea fac, ca şi noi. Le oferim, in schimb, toate resursele de care au nevoie ca sa-si dezvolte talentul.